Wszystkie kategorie
EN

O nas

Strona główna > O nas

O NAS

Hunan Green Star Biotechnology Co., Ltd. (Green Star) to firma dostarczająca w pełni biodegradowalne materiały, produkty PLA i rozwiązania systemowe, założona przez zespół ekspertów i lekarzy z Bio-materials Research Center znanego uniwersytetu w Chinach .

Produkty mają doskonałą biodegradowalność i właściwości fizyczne oryginalnych materiałów polimerowych, które mogą zastąpić zwykłe produkty petrochemiczne z tworzyw sztucznych. Firma stale unowocześnia i wzbogaca swoje serie produktów, które znajdują szerokie zastosowanie w pakowaniu produktów rolnych, spożywczych, utylizacyjnych, farmaceutycznych, elektrycznych oraz artykułów codziennego użytku.

Realizując misję „Pomoc w zmniejszaniu globalnego zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi i promowaniu ekologicznego rozwoju na świecie”, nasz zespół badawczo-rozwojowy nieustannie wprowadza innowacje i ściśle przestrzega standardów produkcji. Wszystkie nasze produkty przeszły przemysłowe standardy kompostowalności certyfikowane przez europejski TUV i amerykański BPI. Nie tylko mają doskonałą wydajność, ale mają również niezrównane zalety w zmniejszaniu zużycia energii i emisji dwutlenku węgla (CO2). Nasze produkty z powodzeniem weszły na rynki Chin, USA, Włoch, Niemiec, Kanady, Japonii, Finlandii, Francji, Brazylii i innych krajów. Popyt na rynkach zagranicznych pozostaje ogromny.

NASZ ZAKŁAD

ZESPÓŁ FIRMY